Ücretsiz Keşif İmkanı
Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı...
EMRE ÇETİN

0531 961 65 75

YASİR FİLİZ

0531 508 70 76

ADRES

Bağlar Mh. Yıldıztepe Cd. No: 14/B Erenler/Sakarya

Hakkımızda

Author
YASEM YAPI

Amacımız size en iyi hizmeti sunmaktır.

Yasem Yapı olarak; Verdiğimiz taahütleri zamanında eksiksiz olarak teslim etmek, Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Bize Ulaşın

Yasem Yapı 2005 yılında kurulmuş olup, dekorasyon, mantolama, gergi tavan, gizli ışık, asma tavan, alçıpan, TV ünitesi, 3D duvar kağıdı  boya, grubunda  sektöründe yatırımlarda bulunmuştur. Yılların verdiği deneyim ve güç ile alanında faaliyet göstererek  sektörün öncü firması olmuş olup  firmamız bu sektörde üretici ve uygulamacı olarak siz müşterilerimize uygulama ve satış alanında hizmet vermektedir.

Geçen yıllar arasında birçok deneyim ve tecrübe kazanmış olan firmamız uygulama konusunda en iyi hizmet nasıl verilebileceği konusunda üç ana kural kendisine ilke edinmiş ve son 10 yıldaki yapılanmasını buna göre şekillendirmiştir.

MİSYONUMUZ

Toplam kalite yönetimini benimseyerek en üst standartlarda üretim yapmak. Değişen koşullara göre yeni üretim organizasyonları kurarak en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunarak çevre ve toplum bilicine sahip bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.